Informace a kontakty pro knihovny

Děkujeme za váš zájem o hru! Aktuálně jsou registrace pro knihovny pozastaveny, dokud neproběhne testovací kolo hry v karlovarském regionu.

Pokud máte zájem o informace o soutěži a chcete být první kdo se zapojí, připojte se do naší Facebookové skupiny: iQRace 2.0 - Pro knihovny.

Co hra knihovnám nabídne?

Hra je zaměřena na mládež ve věku 10 až 22 let. Hráči hledají kódy, které mohou být ve fyzické i digitální podobě a zadávají je do systému (přepsáním nebo naskenováním mobilním telefonem), po načtení kódu se jim zobrazí otázka (textová, obrázek nebo video z YouTube), na kterou je nutné odpovědět. Za správnou odpověď (vyhodnocuje se automaticky nebo ručně) získává hráč body a zkušenosti. Zkušenosti slouží pro zvýšení kompetetivnosti hry ve statistikách a body slouží pro nákup odměn v obchůdku hry.

Ceny v obchůdku i otázky jsou dvou typů, globální a místní. Globální jsou pro všechny hráče, místní uvidí pouze hráči registrovaní pod určitou knihovnu. Ceny z obchůdku si hráči budou vyzvedávat výhradně v knihovně, pod kterou jsou registrovaní a mají platnou registraci.

Povinností knihoven bude vyhodnocovat otázky zodpovězené hráči, kteří pod knihovnou jsou registrovaní, vytvářet a vyvěšovat kódy a vytvářet otázky.

Ceny do obchůdku budou zajišťovány od partnerů a budou vždy globální, knihovna pak může přispívat do globálního i místního fondu cen sama. Povinností knihovny ale bude přispět do globálního fondu s cenami, ve výši vystavených kódů - tento systém bude po skončení testovacího kola upřesněn.


Stránka byla naposledy upravena 07. 02. 2020 12:15.

Poslední novinky

Ukončení soutěže

Kamila Chaloupková, 10. 05. 2021 12:57

Spouštíme to!!!

Ondřej Douša, 02. 03. 2020 12:41

Vypuštění prvních informací

Ondřej Douša, 20. 02. 2020 15:28

Časový plán pro rok 2020

Ondřej Douša, 07. 02. 2020 07:35

Partneři

CZLAN z.s.

Nejlevnější Zboží.cz

Provozovatel

Městská knihovna Ostrov, p. o.

Městská knihovna Ostrov, p. o.
Zámecký park 224
36301 Ostrov
E-mail: info@iqrace.cz
Web: https://mkostrov.cz